Eaton - Electronics Division
제품 번호:
2822HC125-RTR
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BOARD MOUNT 125A 60VDC 2SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3315
$8.3315
5
$8.0313
$40.1565
10
$7.73395
$77.3395
50
$5.9489
$297.445
100
$5.056565
$505.6565
250
$4.75912
$1189.78
500
$4.16423
$2082.115
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.0004 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus |
| Current Rating (Amps) | 125 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.303" L x 0.236" W x 0.181" H (7.70mm x 6.00mm x 4.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 2822HC |
| Voltage Rating - DC | 60 V |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |