TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
282909-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.826
$4.826
10
$4.22845
$42.2845
25
$4.11806
$102.9515
50
$4.02971
$201.4855
100
$3.78613
$378.613
250
$3.763976
$940.994
500
$3.520415
$1760.2075
1000
$3.144016
$3144.016
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screw - Rising Cage Clamp |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Screw Thread | M3 |
| Contact Material - Plating | Brass - Tin Plated |
| Positions Per Level | 3 |
| Screw Material - Plating | Brass - Nickel Plated |
| Torque - Screw | 0.79 Nm (7.0 Lb-In) |
| Housing Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Color | Green |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Number of Levels | 2 |
| Series | Buchanan |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Horizontal with Board |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Clamp Material - Plating | Brass - Nickel Plated |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 24 A |
| Base Product Number | 282909 |