Laird-Signal Integrity Products
제품 번호:
28S2011-000
패키지:
-
배치:
-
설명:
FERRITE CORE 280 OHM CLIP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Impedance @ Frequency | 280Ohm @ 100MHz |
| Inner Dimension | 2.570" W x 0.033" H (65.28mm x 0.84mm) |
| Material | 28 |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Design | Clip Together (Order Qty 2=1 Assembly) |
| Series | 28 |
| Type | Flat |
| Length | 1.125" (28.58mm) |
| Mfr | Laird-Signal Integrity Products |
| Outer Dimension | 3.000" W x 0.250" H (76.20mm x 6.35mm) |
| Package | Tray |