Phoenix Contact
제품 번호:
2903331
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 230V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.347
$17.347
10
$16.21365
$162.1365
50
$14.91671
$745.8355
100
$13.781745
$1378.1745
250
$13.13318
$3283.295
500
$12.322526
$6161.263
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 6 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | RIF |
| Operate Time | 12 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 230VAC |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 20 ms |
| Features | Lighted Indicator, Socket Included, Varistor |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |