Phoenix Contact
제품 번호:
2903334
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 8A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.787
$12.787
10
$11.9472
$119.472
50
$10.99169
$549.5845
100
$10.155405
$1015.5405
250
$9.67746
$2419.365
500
$9.080157
$4540.0785
1000
$8.317896
$8317.896
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 8 A |
| Coil Current | 18 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | RIF |
| Operate Time | 8 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 10 ms |
| Features | Diode, Lighted Indicator, Socket Included |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |