Coto Technology
제품 번호:
2911-12-311
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED SPDT 250MA 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.4725
$20.4725
10
$19.4522
$194.522
25
$18.4281
$460.7025
50
$17.40438
$870.219
100
$16.380565
$1638.0565
250
$15.356788
$3839.197
500
$14.333011
$7166.5055
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 150VAC, 150VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 250 mA |
| Coil Current | 8 mA |
| Coil Resistance | 1.5 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 1 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Series | 2900 |
| Operate Time | 1 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 12VDC |
| Mfr | Coto Technology |
| Must Operate Voltage | 9 VDC |
| Release Time | 2 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 2911 |