Phoenix Contact
제품 번호:
2964131
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$139.5075
$139.5075
10
$128.345
$1283.45
50
$118.57995
$5928.9975
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Contact Rating (Current) | 3 A |
| Coil Current | 6.5 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | - |
| Operate Time | 5 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 24VAC/DC |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 15 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |