Rohm Semiconductor
제품 번호:
2SAR543RTL
제조업체:
패키지:
TSMT3
배치:
-
설명:
TRANS PNP 50V 3A TSMT3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.53295
$5.3295
100
$0.397575
$39.7575
500
$0.312417
$156.2085
1000
$0.241414
$241.414
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 300MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 400mV @ 100mA, 2A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Supplier Device Package | TSMT3 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP |
| Package / Case | SC-96 |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1µA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 180 @ 100mA, 3V |
| Base Product Number | 2SAR543 |