STMicroelectronics
제품 번호:
2STW100
제조업체:
패키지:
TO-247-3
배치:
-
설명:
TRANS NPN DARL 80V 25A TO247-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.736
$2.736
10
$2.299
$22.99
100
$1.85991
$185.991
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 25 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 3.5V @ 80mA, 20A |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 80 V |
| Supplier Device Package | TO-247-3 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN - Darlington |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Power - Max | 130 W |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500µA |
| Package | Tube |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 500 @ 10A, 3V |
| Base Product Number | 2STW100 |