SCHURTER Inc.
제품 번호:
3-137-091
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 100MA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$37.3825
$37.3825
10
$33.7459
$337.459
25
$32.33116
$808.279
50
$30.3107
$1515.535
100
$29.30028
$2930.028
250
$27.683684
$6920.921
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Illumination Type, Color | LED, White |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP40 |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 1,500,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | MSM |
| Type | Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Features | - |
| Package | Box |
| Color - Actuator/Cap | Silver |