TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
3-520424-3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG 8POS SDL 24-26AWG RND
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.258
$7.258
10
$6.32605
$63.2605
25
$6.15942
$153.9855
50
$5.99298
$299.649
100
$5.626755
$562.6755
250
$5.593486
$1398.3715
500
$5.260549
$2630.2745
1000
$4.694548
$4694.548
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Type | Round Cable, Stranded Wires |
| Number of Positions/Contacts | 8 Positions |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 30V |
| Shield Material | - |
| Housing Material | Polycarbonate (PC) |
| Color | Clear, Gray |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Current Rating (Amps) | 1.5 A |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | 50 |
| Length | 0.855" (21.72mm) |
| Connector Type | SDL, Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Keyed |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 520424 |