Tensility International Corp
제품 번호:
30-00006
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 3COND 24AWG BLACK 1000'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$320.4445
$320.4445
25
$318.3127
$7957.8175
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Audio-Video, Home |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Shield Coverage | - |
| Length | 1000.0' (304.8m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | 11/34 |
| Mfr | Tensility International Corp |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.134" (3.40mm) |
| Number of Conductors | 3 |