GlobTek, Inc.
제품 번호:
3011863F2DDRR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CORD 14AWG NEMA 5-15P-2 QC 3.17'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.9565
$5.9565
10
$5.3884
$53.884
25
$5.0901
$127.2525
50
$4.96584
$248.292
100
$4.71751
$471.751
250
$4.220964
$1055.241
500
$3.972672
$1986.336
1000
$3.476088
$3476.088
2500
$3.302286
$8255.715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | NEMA 5-15P |
| Voltage Rating | 120V |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | - |
| 2nd Connector | 2 QC Terminals, 2 Ring Terminals |
| Shielding | Shielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Series | - |
| Length | 3.17' (965.2mm) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads with Terminals |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SJT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 3011863 |