Phoenix Contact
제품 번호:
3035182
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK DISCONN 10-28AWG
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Black |
| Fuse Type | 6.3mm x 32mm |
| Terminal - Width | 8.2mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 10 A |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE ST |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Fuse, Lever |
| Voltage - UL | - |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | LED |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-6mm² |
| Voltage - IEC | 60V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-28 AWG |