Phoenix Contact
제품 번호:
3036576
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN TERM BLK DISCONN 12-28AWG
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.379
$8.379
10
$8.15195
$81.5195
50
$7.619
$380.95
100
$7.00948
$700.948
250
$6.476188
$1619.047
500
$6.171409
$3085.7045
1000
$5.790488
$5790.488
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In, Spring |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 20 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | CLIPLINE ST |
| Current - UL | 16 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.08-4mm² |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-28 AWG |