TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
3038-0500
패키지:
Hermetic LCC
배치:
-
설명:
ACCEL 500G ANALOG HERMETIC LCC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$175.7785
$175.7785
10
$161.1295
$1611.295
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Analog Voltage |
| Sensitivity (LSB/g) | - |
| Sensitivity (mV/g) | 0.2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Acceleration Range | ±500g |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Hermetic LCC |
| Series | - |
| Type | Analog |
| Package / Case | 8-LCC |
| Voltage - Supply | 5V |
| Bandwidth | 2kHz |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Axis | Z |
| Base Product Number | 3038 |