Visual Communications Company - VCC
제품 번호:
31-NKB120-O
패키지:
-
배치:
-
설명:
PMI LED .190" 120V BLUE 120V BLU
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 15° |
| Termination Style | PC Pin |
| Panel Cutout Dimensions | 0.19" (4.83mm) |
| Millicandela Rating | 3000mcd |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | AC |
| Series | 30 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 120V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 465nm |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 3.5mA |
| Lens Size | 5.20mm Dia |