SCHURTER Inc.
제품 번호:
3101.0071
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE HLDR CARTRIDGE 400V 16A PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.1775
$5.1775
50
$3.9482
$197.41
100
$2.87185
$287.185
500
$2.50458
$1252.29
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Gull Wing |
| Current Rating (Amps) | 16 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Orientation | Horizontal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Fuse Size | 0.197" Dia x 0.787" L (5mm x 20mm) |
| Series | FPG7 |
| For Use With/Related Products | 5mm x 20mm |
| Voltage | 250V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Box |