E-T-A
제품 번호:
3120-N324-P7T1-W02D-20A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CIR BRKR THRM SWITCH 20A IP65
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$57.893
$57.893
5
$55.0012
$275.006
10
$52.10655
$521.0655
50
$43.42222
$2171.111
100
$40.52738
$4052.738
250
$37.63254
$9408.135
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Actuator Type | Rocker |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 20A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 3120-N |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 415 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 2 |
| Package | Box |
| Breaker Type | Thermal |