Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
3132-0-00-15-00-00-08-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PC PIN CIRC 0.030DIA GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.361
$0.361
10
$0.31065
$3.1065
25
$0.2736
$6.84
50
$0.25156
$12.578
100
$0.24168
$24.168
250
$0.217018
$54.2545
500
$0.207138
$103.569
1000
$0.172615
$172.615
2500
$0.157814
$394.535
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.060" (1.52mm) Dia |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | 0.125" (3.18mm) |
| Length - Above Flange | 0.240" (6.10mm) |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | 3132 |
| Length - Overall | 0.395" (10.03mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | 0.093" (2.36mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.030" (0.76mm) Dia |
| Terminal Style | Wire |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3132-0 |