SAB North America
제품 번호:
3151834
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 18COND 22AWG GRAY SHLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.149
$5.149
50
$4.3035
$215.175
100
$4.0945
$409.45
250
$3.9235
$980.875
500
$3.7905
$1895.25
1000
$3.477
$3477
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Braid |
| Shield Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | - |
| Series | LiYCY |
| Shield Coverage | - |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 350 V |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Features | - |
| Jacket Color | Gray |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.382" (9.70mm) |
| Number of Conductors | 18 |