Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
317-47-108-41-005000
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET SIP 8POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.33
$1.33
10
$1.1609
$11.609
25
$1.11188
$27.797
50
$1.08718
$54.359
100
$1.037685
$103.7685
250
$0.938866
$234.7165
500
$0.864747
$432.3735
1000
$0.741209
$741.209
2500
$0.6918
$1729.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Brass Alloy |
| Housing Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | Flash |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 8 (1 x 8) |
| Contact Finish Thickness - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Pitch - Post | 0.070" (1.78mm) |
| Series | 317 |
| Type | SIP |
| Contact Finish - Post | Tin |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.070" (1.78mm) |
| Termination Post Length | 0.125" (3.18mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 317-47 |