Qualtek
제품 번호:
317003-01
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRD 18AWG IEC320-C14 - CBL 4.92'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.137
$6.137
10
$5.55275
$55.5275
25
$5.2459
$131.1475
50
$5.11803
$255.9015
100
$4.8621
$486.21
250
$4.350278
$1087.5695
500
$4.094386
$2047.193
1000
$3.582583
$3582.583
2500
$3.403451
$8508.6275
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 60°C |
| 1st Connector | IEC 320-C14 |
| Voltage Rating | 250VAC |
| Color | Black |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| 2nd Connector | Cable |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | - |
| Length | 4.92' (1.50m) |
| Approved Countries | Canada, United States |
| Mfr | Qualtek |
| Approval Agency Marking | CSA, UL |
| Style | Male Pins (Blades) to Leads |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SVT |
| Number of Conductors | 3 |
| Base Product Number | 317003 |