Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
3186GN263M250DPA2
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 26000UF 20% 250V SCREW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$87.9035
$87.9035
10
$82.4125
$824.125
50
$74.17144
$3708.572
100
$71.42442
$7142.442
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 3186 |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 26000 µF |
| Package | Bulk |