Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
3222-2-00-80-00-00-08-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PC PIN CIRC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.68495
$6.8495
25
$0.65664
$16.416
50
$0.64258
$32.129
100
$0.61465
$61.465
250
$0.558828
$139.707
500
$0.50293
$251.465
1000
$0.447051
$447.051
2500
$0.405137
$1012.8425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.040" (1.02mm) Dia |
| Terminal Type | PC Pin |
| Contact Finish Thickness | 200.0µin (5.08µm) |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.150" (3.81mm) |
| Length - Above Flange | 0.082" (2.08mm) |
| Termination | Swage |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3222 |
| Length - Overall | 0.252" (6.40mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.043" (1.09mm) |
| Flange Diameter | 0.070" (1.78mm) |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.039" (0.99mm) Dia |
| Terminal Style | Single End |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Base Product Number | 3222-2 |