CNC Tech
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8025
$2.8025
10
$2.5479
$25.479
25
$2.41376
$60.344
40
$2.357425
$94.297
80
$2.245211
$179.61688
230
$1.964562
$451.84926
440
$1.908446
$839.71624
945
$1.627787
$1538.258715
2400
$1.515535
$3637.284
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 26 |
| Board-Side Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Cable Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Mfr | CNC Tech |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | Feed Through |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 3240-26 |
| Cable Termination | IDC |