Phoenix Contact
제품 번호:
3240341
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SOLID 2PC RIVET 6.56'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.892
$27.892
10
$27.1301
$271.301
50
$25.3555
$1267.775
100
$23.32706
$2332.706
250
$21.552118
$5388.0295
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Solid (Raceway), 2 Piece |
| Color | Gray |
| Material | PC/ABS, Halogen Free |
| Mounting Type | Rivet |
| Product Status | Active |
| Series | CD-HF |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Features | Separate Snap in Lid (Included) |
| Height | 1.575" (40.00mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.984" (25.00mm) |
| Base Product Number | CD-HF 25 |