SAB North America
제품 번호:
3242414
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE 14COND 24AWG TAN SHD 1=1FT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.3855
$13.3855
50
$9.918
$495.9
100
$9.234
$923.4
250
$8.5975
$2149.375
500
$8.0465
$4023.25
1500
$6.5835
$9875.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 80°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Ratings | - |
| Series | DC 300 DS |
| Shield Coverage | 100% |
| Length | - |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Semi-Rigid |
| Voltage | 300 V |
| Conductor Strand | - |
| Mfr | SAB North America |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Tan |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.287" (7.29mm) |
| Number of Conductors | 14 |