TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
324587
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 10-12AWG #6 YEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.387
$1.387
10
$1.27015
$12.7015
25
$1.23272
$30.818
50
$1.22018
$61.009
100
$1.13259
$113.259
250
$1.113818
$278.4545
500
$1.013688
$506.844
1000
$0.907316
$907.316
2500
$0.838489
$2096.2225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Insulated |
| Color | Yellow |
| Width - Outer Edges | 0.328" (8.33mm) |
| Terminal Type | Flanged |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.250" (6.35mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 6 Stud |
| Series | PIDG |
| Length - Overall | 1.056" (26.82mm) |
| Insulation Diameter | 0.150" ~ 0.230" (3.81mm ~ 5.84mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Tongue Inside Opening | 0.145" (3.68mm) |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.591" (15.01mm) |
| Base Product Number | 3245 |