Heyco Products Corporation
제품 번호:
3249
패키지:
-
배치:
-
설명:
FLEX LTF 16 BLACKW/3173 NUT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.5175
$2.5175
10
$2.1888
$21.888
25
$2.09532
$52.383
50
$2.04877
$102.4385
100
$1.95567
$195.567
250
$1.76947
$442.3675
500
$1.629763
$814.8815
1000
$1.396937
$1396.937
2500
$1.303808
$3259.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 115°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.230" (5.84mm) |
| Thread Length | 0.450" (11.43mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.886" (22.5mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Thread Size | PG16 |
| Product Status | Active |
| Includes | Locknut, Strain Relief |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.546" (13.87mm) |
| Series | - |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |