TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
328522
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SPADE TERM 16-22AWG #10
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.2052
$2.052
25
$0.20406
$5.1015
50
$0.2014
$10.07
100
$0.186105
$18.6105
250
$0.152988
$38.247
500
$0.144495
$72.2475
1000
$0.134292
$134.292
2500
$0.130036
$325.09
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.296" (7.52mm) |
| Terminal Type | Flanged |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Length - Ring Center to Termination | 0.203" (5.16mm) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 16-22 AWG |
| Stud/Tab Size | 10 Stud |
| Series | Budget |
| Length - Overall | 0.514" (13.06mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Tongue Inside Opening | 0.197" (5.00mm) |
| Features | Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Length - Termination | 0.181" (4.60mm) |
| Base Product Number | 3285 |