Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
32FD3705A-F
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP FILM 5UF 10% 370VAC RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.722
$19.722
10
$18.68745
$186.8745
50
$16.09186
$804.593
100
$15.053605
$1505.3605
500
$13.496327
$6748.1635
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | Motor Run; Power Factor Correction (PFC) |
| Height - Seated (Max) | 2.440" (61.98mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.813" (20.64mm) |
| Termination | Quick Connect, Disconnect |
| Mounting Type | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Size / Dimension | 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MPF |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial, Can |
| Voltage Rating - AC | 370V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 5 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |