Rosenberger
제품 번호:
32K722-500E3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SMA JACK STR 50OHM SOLDER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.3885
$27.3885
10
$23.98465
$239.8465
25
$22.94782
$573.6955
50
$22.20758
$1110.379
100
$21.46734
$2146.734
250
$20.282956
$5070.739
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 480 V |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | Extended Insulation |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Flange |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Stainless Steel |
| Connector Style | SMA |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Solder |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Base Product Number | 32K722 |