Tallysman Wireless Inc.
제품 번호:
33-1600-06-0150
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANT 1.621GHZ CERAM PATCH ADH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.35
$31.35
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 1.616GHz ~ 1.626GHz |
| Applications | Iridium™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | MMCX Male |
| Mounting Type | Adhesive, Chassis Mount |
| Height (Max) | 0.325" (8.25mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | - |
| VSWR | 1.5 |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Series | Accutenna® |
| Frequency (Center/Band) | 1.621GHz |
| Mfr | Tallysman Wireless Inc. |
| Features | Cable - 150mm |
| Return Loss | -10dB |
| Package | Bulk |
| Gain | 4.5dBic |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |