Cornell Dubilier Electronics (CDE)
제품 번호:
334K400CS6G-FA
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ARRAY 0.33UF 400V 6SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$22.1825
$22.1825
10
$21.01875
$210.1875
50
$18.09959
$904.9795
100
$16.93185
$1693.185
500
$15.18024
$7590.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polymer, Metallized |
| Applications | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching |
| Height - Seated (Max) | 0.319" (8.10mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | Gull Wing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.701" L x 0.433" W (17.80mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 12 mOhms |
| Series | Capstick® CS |
| Voltage Rating - DC | 400V |
| Package / Case | 6-SMD, Gull Wing |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 0.33 µF |
| Features | Low ESR, Low ESL |
| Package | Tube |