Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
337TTA016M
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 330UF 20% 16V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.083
$1.083
10
$0.855
$8.55
50
$0.741
$37.05
100
$0.641155
$64.1155
500
$0.484443
$242.2215
1000
$0.427462
$427.462
2500
$0.398962
$997.405
5000
$0.384712
$1923.56
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 320 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 1.0048Ohm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |