Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
제품 번호:
338TTA050M
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 3300UF 20% 50V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.4055
$5.4055
10
$4.8051
$48.051
50
$4.20451
$210.2255
100
$3.844175
$384.4175
500
$3.303568
$1651.784
1000
$3.063304
$3063.304
2500
$3.003235
$7508.0875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.35 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia x 1.614" L (22.00mm x 41.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80.4mOhm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.008 A @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |