SCHURTER Inc.
제품 번호:
3413.0219.24
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BRD MNT 2A 32VAC 63VDC 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.741
$0.741
5
$0.7239
$3.6195
10
$0.7011
$7.011
50
$0.58995
$29.4975
100
$0.489725
$48.9725
250
$0.445208
$111.302
500
$0.378423
$189.2115
1000
$0.333906
$333.906
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 90°C |
| Melting I²t | 0.79 |
| Response Time | Fast Blow |
| DC Cold Resistance | 0.0339 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | cURus, VDE |
| Current Rating (Amps) | 2 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 63A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.024" H (3.20mm x 1.60mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Series | USI 1206 |
| Voltage Rating - DC | 63 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Voltage Rating - AC | 32 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 3413.0219 |