SCHURTER Inc.
제품 번호:
3413.0512.11
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FUSE BOARD MOUNT 12A 32VDC 1206
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.931
$0.931
50
$0.7258
$36.29
100
$0.55005
$55.005
500
$0.4332
$216.6
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Response Time | - |
| DC Cold Resistance | 0.002 Ohms |
| Color | - |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 12 A |
| Fuse Type | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 170A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.063" W x 0.037" H (3.20mm x 1.60mm x 0.94mm) |
| Product Status | Active |
| Series | USN 1206 |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Strip |
| Base Product Number | 3413.0512 |