3430A3F15RTDF
TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
3430A3F15RTDF
패키지:
1225
설명:
3430 A3 1% 15R 200PPM 1K RL
재고 : 2000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1225
Ratings AEC-Q200
Resistance 15 Ohms
Series 3430
Power (Watts) 3W