EDAC Inc.
제품 번호:
345-024-520-201
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.227
$8.227
10
$7.4081
$74.081
25
$6.97908
$174.477
50
$6.79991
$339.9955
100
$6.621025
$662.1025
250
$5.905238
$1476.3095
500
$5.547354
$2773.677
1000
$4.90314
$4903.14
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Read Out | Dual |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Cantilever |
| Gender | Female |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.054" ~ 0.070" (1.37mm ~ 1.78mm) |
| Number of Positions/Bay/Row | 12 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | EDAC Inc. |
| Features | - |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 24 |
| Color | Green |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Series | 345 |
| Termination Rows | 2 |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Material - Insulation | Polyester Thermoplastic |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 345-024 |