Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
346-93-164-41-013000
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET SIP 64POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.5545
$10.5545
10
$9.4962
$94.962
100
$8.486635
$848.6635
500
$7.110427
$3555.2135
1000
$6.284696
$6284.696
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Brass Alloy |
| Housing Material | Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester |
| Current Rating (Amps) | 3 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Press-Fit |
| Material Flammability Rating | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 64 (1 x 64) |
| Contact Finish Thickness - Post | 200.0µin (5.08µm) |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Series | 346 |
| Type | SIP |
| Contact Finish - Post | Tin-Lead |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Features | - |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Termination Post Length | 0.175" (4.45mm) |
| Contact Resistance | - |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 346-93 |