Switchcraft Inc.
제품 번호:
3502ABAU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CONN RCA PLUG MONO 2COND
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2725
$5.2725
10
$4.76615
$47.6615
25
$4.50262
$112.5655
50
$4.3928
$219.64
100
$4.17316
$417.316
250
$3.73388
$933.47
500
$3.51424
$1757.12
1000
$3.431875
$3431.875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | 0.290" (7.37mm) |
| Contact Material - Plating | Gold |
| Housing Material | Brass |
| Body Color | Gold, Black |
| Panel Hole Size | - |
| Gender | Male |
| Voltage - Rated | - |
| Product Status | Active |
| Internal Switch(s) | Does Not Contain Switch |
| Signal Lines | Mono |
| Includes | 2 pcs - 1 Connector, 1 Handle |
| Industry Recognized Mating Diameter | 3.20mm ID, 9.00mm OD (RCA) |
| Connector Type | Phono (RCA) Plug |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Switchcraft Inc. |
| Features | - |
| Mating Length/Depth | - |
| Operating Temperature | - |
| Number of Positions/Contacts | 2 Conductors, 2 Contacts |
| Termination | Solder Cup |
| Shielding | Shielded |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Actual Diameter | - |
| Series | 3502A |
| Body Material | Brass |
| Insulation Color | - |
| Package | Bulk |