35222M2JT
TE Connectivity Passive Product
제품 번호:
35222M2JT
설명:
RES SMD 2.2M OHM 5% 3W 2512
재고 : 5329
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 MOhms
Series 3522, CGS
Power (Watts) 3W