Comus International
제품 번호:
3572-1220-242
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY REED DIP DPST .5A 24V W/ES
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.2965
$3.2965
10
$3.0875
$30.875
25
$2.74436
$68.609
50
$2.60699
$130.3495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 150VDC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Contact Rating (Current) | 500 mA |
| Coil Current | 11 mA |
| Coil Resistance | 2.15 kOhms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | DPST-NO (2 Form A) |
| Series | 3572 |
| Operate Time | 0.5 ms |
| Contact Material | - |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Comus International |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Release Time | 0.5 ms |
| Features | Electrostatic Shield |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 3572-1220 |