TE Connectivity AMP Connectors
제품 번호:
35772
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RING CIRC 10-12AWG #1/4
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.2945
$0.2945
10
$0.2565
$2.565
25
$0.25498
$6.3745
50
$0.25175
$12.5875
100
$0.232655
$23.2655
250
$0.191216
$47.804
500
$0.180595
$90.2975
1000
$0.167856
$167.856
2500
$0.162545
$406.3625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Color | - |
| Width - Outer Edges | 0.500" (12.70mm) |
| Terminal Type | Circular |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Stud/Tab Size | 1/4 Stud |
| Thickness | 0.039" (0.99mm) |
| Series | Solistrand |
| Length - Overall | 0.865" (21.97mm) |
| Insulation Diameter | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Contact Material | Copper |
| Features | Brazed Seam, Serrated Termination |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3577 |