Mill-Max Manufacturing Corp.
제품 번호:
3580-2-00-15-00-00-03-0
패키지:
-
배치:
-
설명:
.080" DIAMETER STRAIGHT PINS
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.56905
$5.6905
25
$0.5206
$13.015
50
$0.48982
$24.491
100
$0.469395
$46.9395
250
$0.428564
$107.141
500
$0.408177
$204.0885
1000
$0.336737
$336.737
2500
$0.306128
$765.32
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insulation | Non-Insulated |
| Pin Size - Below Flange | 0.080" (2.03mm) Dia |
| Terminal Type | Single Post |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Length - Below Flange | - |
| Length - Above Flange | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | 3580 |
| Length - Overall | 0.750" (19.00mm) |
| Mounting Hole Diameter | - |
| Flange Diameter | - |
| Insulation Color | - |
| Contact Material | Brass Alloy |
| Mfr | Mill-Max Manufacturing Corp. |
| Material - Insulation | - |
| Package | Bulk |
| Pin Size - Above Flange | 0.080" (2.03mm) Dia |
| Terminal Style | Smooth |
| Board Thickness | - |
| Base Product Number | 3580-2 |