Rubycon
제품 번호:
35USG8200MEFCSN22X40
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.054
$5.054
10
$4.5448
$45.448
50
$3.9387
$196.935
100
$3.433775
$343.3775
500
$2.827846
$1413.923
1000
$2.625848
$2625.848
2500
$2.575355
$6438.3875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 3.47 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | USG |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.991 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 8200 µF |
| Package | Bulk |