Rubycon
제품 번호:
35ZLH680MEFC10X23
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.703
$0.703
10
$0.5206
$5.206
50
$0.41648
$20.824
100
$0.356915
$35.6915
500
$0.282549
$141.2745
1000
$0.237946
$237.946
2500
$0.22307
$557.675
5000
$0.208202
$1041.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.984" (25.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.238 A @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | ZLH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.25 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 18 mOhms |