3M
제품 번호:
3600B/26 100SF
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
MULTI-PAIR 26CON 28AWG BEIGE 25'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$152.95
$152.95
5
$125.1378
$625.689
10
$97.3294
$973.294
25
$83.4252
$2085.63
50
$77.86352
$3893.176
100
$72.301935
$7230.1935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Communication, Computer, Control |
| Cable Type | Multi-Pair |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.0260" (0.660mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | - |
| Series | 3600X |
| Shield Coverage | 100%, 90% |
| Length | 25.00' (7.62m) |
| Conductor Insulation | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Voltage | 30 V |
| Conductor Strand | 7/36 |
| Mfr | 3M |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | Splice Free |
| Jacket Color | Beige |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.250" (6.35mm) |
| Number of Conductors | 26 (13 Pair Twisted) |
| Base Product Number | 3600B |